Elektronický obojek SportDOG 1200m Tréner

Elektronický obojek společnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-1275E vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 1200 metrů. Vysílačka má snadno čitelnou OLED obrazovku a velká tlačítka plus / minus umožňují snadné přepínání mezi psy a možnost měnit stimulační úrovně, takže SD-1275E je mimořádně vhodný i pro výcvik až 6 psů, současně, po zakoupení extra obojků (SDR-AFE). Zařízení poskytuje 10 úrovní statické stimulace, stejně jako možnost vibrací a tónů.


299,00 €

Počet
Dostupnost: Skladem u dodavatele (1-2 dny)

Bezpečná platba kartou
Vaše platební údaje jsou zpracovány bezpečně. Neuchováváme podrobnosti o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Sleva pro registrované zákazníky Sleva pro věrné zákazníky

Elektronický - elektrický obojek SportDOG 1200m Tréner

Elektronický obojek společnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-1275E vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 1200 metrů. Při stisku ovládacího tlačítka, vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa. Vysílačka má snadno čitelnou OLED obrazovku, která jasně zobrazuje obojek pro vybraného psa, úroveň zvolené statické stimulace a režim, jakož i stav baterie. Velká tlačítka plus / minus umožňují přepínání mezi psy a možnost měnit stimulační úrovně, takže SD-1275E je mimořádně vhodný i pro výcvik více psů současně. Při správném použití tréninkového zařízení bude trénink vašeho psa snadný a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. povel „ke mně“ a pod.). Jedním z nejdůležitějších povelů je naučit psa, aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud váš pes nereaguje na vaše volání a pokud navíc má pes tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidi, 1200m trenér je tréninkové zařízení, které si s tím jistě poradí.

Navíc pomocí tohoto tréninkového zařízení dokážete i staršího psa odnaučit již naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativní „rýčování zahrady“), nadměrného štěkání, ležení na vašem oblíbeném křesle a pod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrolování psa pokud má tendenci „sbírat odpadky“. Budete schopni na dálku psovi zadat povel „pusť“ a on či ona vás určitě poslechne ještě před „polknutím sousta“ a po jisté době se k danému zlozvyku už nevrátí.

Zařízení je rozšiřitelné pro trénink až 6 psů po zakoupení extra obojků (SDR-AFE). K dispozici máte všechny stimulační režimy, jelikož tlačítka korekce jsou na boku. Přední strana má tlačítka pro změnu úrovně a přepínání mezi psy.

10 úrovní statické stimulace, stejně jako možnosti vibrací a tónů ve vybraných režimech vám umožňují přizpůsobit tento systém tak, aby vyhovoval každé situaci nebo temperamentu psa.

Hlavní vlastnosti elektronického obojku SportDOG 1200m Tréner

Vodotěsnost byla testována výrobcem formou ponoření zařízení do vody o hloubce až 7,5m po dobu 30 minut. Pejsek tedy může bezpečně skákat s obojkem do bazénu, nebo se s ním koupat, aniž byste se museli obávat o následnou funkčnost zařízení. Testy byly provedeny jak na obojku tak i na vysílačce.

Základní charakteristika zařízení

dosah zařízení 1200 m
typ korekce zvuková, vibrační a statická korekce
2 boost funkce ano
intenzita korekce: poskytuje 10 úrovní pro nastavení impulzů korekce. Možnost nastavit buď momentální nebo kontinuální korekci
rozšiřitelný na 2 psy - po zakoupení extra obojků (SDR-AFE) s použitím všech typů korekce při tréninku
vodotěsnost vodotěsný - ponoritelný do 7,6 m, speciální technologie DryTek
baterka dobíjitelný obojek i vysílačka
vhodné pro určeno pro psy od 3,6 kg. Díky variabilní velikosti obojku vhodné i pro menší plemena» Obojek

Používá dobíjecí lithium-iontovou NiMH baterku (na kompletní nabití zařízení postačují 2 hodiny) s výdrží 140 - 160 hodín
Váha: 125 g
Velikost přijímače: 6.6 x 3.3 x 3.1 cm
Velikost obojku: nastavitelný obojek od 12.7 cm do 55.88 cm s šířkou 1,9 cm» Vysílačka

Používá dobíjecí lithium-iontovou NiMH baterku (na kompletní nabití zařízení postačují 2 hodiny) s výdrží 50 - 70 hodín
Váha: 132 g
Velikost: 18x5x3 cm
Velikost antény: 8 cm» Obsah balení

Vysílačka s OLED displejem
Přijímač na obojku o šířce 1,9 cm
Nabíječka
Světelné testovací zařízení
Šňůrka na zavěšení vysílačky
Dlouhé kolíky korekce
Manuál
3 letá záruka
SD-1275E

Mohlo by vás také zajímat