Obojek proti štěkání SportDog NoBark SBC-8-E

Obojek proti štěkání SportDOG® NoBark SBC-8 obsahuje 8 úrovní progresivní statické stimulace a technologii Silent Partner™, která kombinuje dvojitou detekci – vibrace hlasivek a mikrofonu štěkání. Tento obojek je právě proto vhodný nejen pro klasické štěkání ale i pro zavíjení.


94,90 €

Počet
Dostupnost: 7 dní

Bezpečná platba kartou
Vaše platební údaje jsou zpracovány bezpečně. Neuchováváme podrobnosti o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Sleva pro registrované zákazníky Sleva pro věrné zákazníky

Obojek proti štěkání SportDog NoBark SBC-8-E

 

Obojek proti štěkání SportDOG® NoBark SBC-8 obsahuje 8 úrovní progresivní statické stimulace a technologii Silent Partner™, která kombinuje dvojitou detekci – vibrace hlasivek a mikrofonu štěkání. Tento obojek je právě proto vhodný nejen pro klasické štěkání ale i pro zavíjení.

Progresivní stimulace začíná na nejnižší úrovni statické stimulace a zvyšuje se pokaždé, když váš pes štěká po dobu 30 sekund. Po 30 sekundách ticha se obojek resetuje zpět na nejnižší úroveň. Tento obojek, který je také postaven na technologii DryTek®, je vodotěsný a ponořitelný do 7,5 metru, což z něj činí prémiový systém za výhodnou cenu.

 

 Hlavní vlastnosti obojku proti štěkání SportDOG No Bark SBC-8-E

Na tento produkt je poskytnuta prodloužená záruka až na 3 roky

Tento produkt je plně vodotěsný. Testován při ponoru až 7,5m během 30minut.

  

 Vodotěsnost byla testována výrobcem formou ponoření zařízení do vody o hloubce až 7,5m po dobu 30 minut. Pejsek tedy může bezpečně skákat s obojkem do bazénu nebo se s ním koupat, aniž byste se museli obávat o následnou funkčnost zařízení.

 

Základní charakteristika zařízení

Korekce: 8 úrovní statické korekce - impulsu
Technologie Silent Partner™ technologie
Určen pro velikost psa pro jakéhokoli psa s váhou od 3,6 kg
Vhodný pro vhodný i pro zavíjení, běžné štěkání
Indikátor stavu baterie ano, LED indikátor stavu
Vodotěsnost: vodotěsný - ponoritelný, - technologie Drytek™
Váha obojku: 0,318g
Obvod obojku Velikost krku od 12.7 cm - 55.9 cm
Baterie Vyměnitelná 6V baterie (4LR44) Vydrží 200 hodin na baterii

 

Obsah balení

» Obojek proti štěkání SportDOG SBC-8-E
» Nastavitelný obojek
» Kolíky korekce
» Návod
» 3 letá záruka

 

Využívaná korekce a technologie

Silent Partner™ technologie - Jedná se o duální detekci, která kombinuje vibrace a mikrofon pro eliminaci falešných spouštěcích signálů. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze v případě, že zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / zavýjení.

Tento způsob detekce je vhodný zejména pokud pes nejen štěká ale také zavýjí. Někdy je možné, že pokud pes zavýjí a ne štěká, klasický obojek nedokáže efektivně detekovat pouze vibraci hlasivek a tak se aktivovat t.z. vyslat korekci.

 

Doporučení pro trénink

» Důležité při používání obojku je jeho správné, pevné založení psovi na krk. Pokud je obojek i jen trošku uvolněný (což je nejlepší vidět když pes stojí a čenichá země...), nebude správně fungovat nakolik pes korekci nepocítí.

» Nejdůležitější je, abyste používali obojek minimálně 2 týdny k tomu, aby proběhla tréninková fáze, kdy se pejsek stále učí eliminovat nadměrné štěkání. Po této době lze relevantně zhodnotit, jaký efekt obojek přinesl.

SBC-8-E