Hypoalergenní granule Bardog Hypo Salmon Potato 56 24/13

Bardog Hypo Salmon Potato 56 24/13

Salmon Potato 56 je kompletní hypoalergenní ultraprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen. Je speciálně vyvinuto pro psy s alergií na obiloviny, jiné druhy masa nebo s citlivým trávicím systémem.


56,52 €

Balení: 12 kg
Počet
Dostupnost: Skladem

Bezpečná platba kartou
Vaše platební údaje jsou zpracovány bezpečně. Neuchováváme podrobnosti o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Sleva pro registrované zákazníky Sleva pro věrné zákazníky

Granule lisované za studena - 20% ovoce a 18% zeleniny

Salmon Potato 56 je kompletní hypoalergenní ultraprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen. Je speciálně vyvinuto pro psy s alergií na obiloviny, jiné druhy masa nebo s citlivým trávicím systémem. Krmivo Salmon Potato je vyrobeno podle nejnovějších vědeckých a nutričních poznatků o správné výživě psů. Suroviny jsou konzervovány bez technologických úprav a lisovány za studena v přirozeném stavu. Díky tomu dosahují vysoké stravitelnosti a minimálně zatěžují trávicí systém. Tyto lisované granule jsou velmi dobře stravitelné a obsahují 20% ovoce, 18% zeleniny a 56% lososa. Krmivo dosahuje perfektní nutriční hodnoty a obsahuje jeden druh masa – losos. Ideální pro psy trpící potravinovými alergiemi na obiloviny a jiné druhy masa.

Díky vysoké stravitelnosti je krmná dávka mnohem nižší než extrudovaná krmiva, takže nezatěžuje trávicí systém.

Ultraprémiové lisované granule pro psy Salmon Potato obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako je glukosamin sulfát a chondroitin, které významně ovlivňují pohyblivost a celkový stav kloubů, kostí a vazů.

Krmivo obsahuje 20% ovoce a 18% zeleniny jako zdroj vlákniny, sacharidů a celé řady vitamínů.

Echinacea (bylina) stimuluje imunitní systém a podporuje imunitu. Má dezinfekční účinek na organismus a obsahuje mnoho vitamínů, polysacharidů a aloidů.

Spirulina (mořská řasa) je bohatým zdrojem bílkovin, aminokyselin a minerálů. Patří mezi superpotraviny, podporuje imunitu, zvyšuje koncentraci a působí proti únavě.

Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, posiluje stěny cévního systému a zabraňuje chřadnutí a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který má příznivý vliv na zrak a potenci a zabraňuje slepotě. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání před antioxidačním stresem, který pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti rakovině. Zdravá kůže psa se odrazí na kvalitě a lesku srsti, což zajišťuje lecitin a mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 v optimálním poměru.

Komprimované granule Bardog si zachovávají většinu živin, ale také typickou chuť a vůni, takže jsou žádoucí i pro hladové psy. Při stlačených granulích nedochází k otoku žaludku a nehrozí torze žaludku v důsledku menších krmných dávek.

Naše receptura neobsahuje pšenici, sóju, krev ani genově manipulované složky. Granule Bardog Ultra Premium se díky své jedinečné receptuře řadí mezi nejlepší granule pro psy.

Složení: sušený čerstvý syrový losos 56%, ovoce 20% sušená jablka, brusinky, švestky, zelenina 18% - sladké brambory, hrášek, petržel, červená řepa, hovězí tuk, spirulina, echinacea, také sušený vaječný prášek, pivovarské kvasnice, Yucca, lososový olej, bylinky, prebiotika. L-karnitin, který stimuluje metabolismus tuků, lecitin 3,3 g, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, omega 3 a 6 mastné kyseliny z pravého lososového oleje v optimálním poměru 5:1. FOS.

Nutriční složení: hrubé bílkoviny 24 %, hrubý tuk 13 %, hrubá vláknina 3,9 %, hrubý popel 7,6 %, vlhkost 10 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,0 %, jód 1,6 %, sodík 0,3 %, hořčík 0,12 %, železo 210 mg, měď 5 mg, vitamin C 150 mg, vitamin E 250 mg, vitamin A 15000 IU, vitamin D3 1500 IU, vitamin B 16,5 mg, EPA 0,1 %, DHA 0,1 %

Energetická hodnota kcal/kg 3590

Váha psa Denní dávka (g)
1 – 5 kg 30 - 105
5 – 10 kg 105 - 175
10 – 20 kg 175 - 295
20 – 40 kg 295 - 465
40 – 60 kg 465 - 590

nad 65 kg 11 g / kg tělesné hmotnosti


Dávkování je orientační.

VS101104

Parametry

Druh masa
Losos
Typ krmiva
Hypoalergenní