Super prémiové granule Bardog Adult Mini S 24/13

Bardog Adult Mini S 24/13

Granule Adult Adult Mini S super prémium jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny požadavky na výživu malých plemen dospělých psů. Malé granule přispějí ke snížení zubního kamene a podpoří zubní a ústní hygienu, což majitelé středních plemen jistě ocení. Granule Adult Adult Mini S jsou určeny pro psy o hmotnosti do 10 kg.


53,85 €

Balení: 15 kg
Počet
Dostupnost: 2 - 3 dni

Bezpečná platba kartou
Vaše platební údaje jsou zpracovány bezpečně. Neuchováváme podrobnosti o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Sleva pro registrované zákazníky Sleva pro věrné zákazníky

Vyvinuto speciálně pro malá plemena psů.

Granule Adult Adult Mini S super prémium jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny požadavky na výživu malých plemen dospělých psů. Malé granule přispějí ke snížení zubního kamene a podpoří zubní a ústní hygienu, což majitelé středních plemen jistě ocení. Granule Adult Adult Mini S jsou určeny pro psy o hmotnosti do 10 kg.

Velkou výhodou super prémiových krmiv oproti prémiovým krmivům jsou menší krmné dávky a bohatost vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Super prémiové granule pro psy Adult Mini S obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů.

Použitím kvalitního kuřecího masa z volných chovů a rýže z rýžových plantáží dosahuje toto super prémiové krmivo vysokou stravitelnost.

Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, posiluje stěny cévního systému a zabraňuje kývání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který má příznivý účinek na zrak a potenciál a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zmírnit stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.

Granule Bardog vynikají nejen svou kvalitou, ale také chutností, takže jsou vhodné i pro mlsné psy. Po otevření pytle ucítíte lákavou vůni pečeného kuřete, čímž se pro psy stává Bardog neodolatelným krmivem.

Granule nemají na povrchu mastný povlak, jako u granulí kde se tuk dodává nástřikem na granule a to zamezuje žloutnutí granulí. Velikost granulí je 6 – 7 mm.

Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.

Se svojí unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.

Složení: kuřecí maso min. 28%, rýže min. 14%, rostlinné oleje, drůbeží tuk, červená řepa, řepné odřezky, zelenina, vaječný prášek, lněné semínko, kvasnice, svatojánský chléb, hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-lin , taurin, calciumcarbonate, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzované korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1.

Nutriční složení: proteiny 24 %, tuky 13 %, vláknina 2,5 %, popel 8,0 %, vlhkost 9,5 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,2 %, magnesium 0,105 %, měď 12 mg, vitamín C 100 mg , vitamin E 153 mg, vitamin A 18000 IU, vitamin D3 1800 IU

Váha psa Denní dávka (g)
1 - 2 kg 25 - 55
3 - 4 kg 55 - 80
5 - 6 kg 80 - 110
7 - 8 kg 110 - 135
9 - 10 kg 135 - 170

Dávkování je orientační.

VS100665

Parametry

Druh masa
Kuřecí
Typ krmiva
Super prémiové