Super prémiové granule Bardog Adult Large Breed XL 26/16

Bardog Adult Large Breed XL 26/16

Granule Adult Large Breed XL super prémium jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky na výživu velkých plemen dospělých psů. Velké granule přispějí ke snížení zubního kamene a podpoří zubní a ústní hygienu, což majitelé velkých plemen jistě ocení. Granule Adult Large Breed jsou určeny pro psy o hmotnosti nad 25 kg.


49,31 €

Balení: 15 kg
Počet
Dostupnost: 2 - 3 dni

Bezpečná platba kartou
Vaše platební údaje jsou zpracovány bezpečně. Neuchováváme podrobnosti o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Sleva pro registrované zákazníky Sleva pro věrné zákazníky

Vyvinuto speciálně pro velká plemena psů.

Granule Adult Large Breed XL super prémium jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky na výživu velkých plemen dospělých psů. Velké granule přispějí ke snížení zubního kamene a podpoří zubní a ústní hygienu, což majitelé velkých plemen jistě ocení. Granule Adult Large Breed jsou určeny pro psy o hmotnosti nad 25 kg.

Velkou výhodou super prémiových krmiv oproti prémiovým krmivům jsou menší krmné dávky a bohatost vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Super prémiové granule pro psy Adult Large Breed obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů.

Použitím kvalitního kuřecího masa z volných chovů a rýže z rýžových plantáží dosahuje toto super prémiové krmivo vysokou stravitelnost.

Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, posiluje stěny cévního systému a zabraňuje kývání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který má příznivý účinek na zrak a potenciál a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zmírnit stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.

Granule Bardog vynikají nejen svou kvalitou, ale také chutností, takže jsou vhodné i pro mlsné psy. Po otevření pytle ucítíte lákavou vůni pečeného kuřete, čímž se pro psy stává Bardog neodolatelným krmivem.

Granule nemají na povrchu mastný povlak, jako u granulí kde se tuk dodává nástřikem na granule a to zamezuje žloutnutí granulí. Velikost granulí je 10 – 13 mm.

Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.

Se svojí unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.

Složení: kuřecí maso min.34%, rýže min.16%, rostlinné oleje, drůbeží tuk, červená řepa, řepné odřezky, zelenina, vaječný prášek, lněné semínko, kvasnice, svatojánský chléb, hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, leci 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, calciumcarbonate, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzované korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1.

Nutriční složení: proteiny 26 %, tuky 16 %, vláknina 3,0 %, popel 6,0 %, vlhkost 8,0 %, vápník 1,2 %, fosfor 0,9 %, magnesium 0,1 %, měď 13 mg, vitamin C 100 mg, vitamin E 170 mg, vitamin A 20000 IU, vitamin D3 2000 IU

Váha psa Denní dávka (g)
25 – 30 kg 260 - 300
30 – 40 kg 300 - 370
40 – 50 kg 370 - 435
50 – 60 kg 435 - 500
60 – 70 kg 500 - 560
70 – 80 kg 560 - 615

Dávkování je orientační.

VS100695

Parametry

Druh masa
Kuřecí
Typ krmiva
Super prémiové