Super prémiové granule Bardog Duck & Rice 24/12

Bardog Duck & Rice 24/12

Superprémiové granule Duck & Rice jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré nutriční požadavky dospělých psů všech plemen s citlivým trávením a poruchami trávení. Díky velikosti granulí je kachní rýže vhodná i pro malá plemena. Granule jsou určeny pro dospělé psy všech velikostí. Ideální i pro psy s nižší aktivitou a nadváhou.


48,71 €

Balení: 15 kg
Počet
Dostupnost: 2 - 3 dni

Bezpečná platba kartou
Vaše platební údaje jsou zpracovány bezpečně. Neuchováváme podrobnosti o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Sleva pro registrované zákazníky Sleva pro věrné zákazníky

Speciálně vyvinuto pro citlivější trávení.

Superprémiové granule Duck & Rice jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré nutriční požadavky dospělých psů všech plemen s citlivým trávením a poruchami trávení. Díky velikosti granulí je kachní rýže vhodná i pro malá plemena. Granule jsou určeny pro dospělé psy všech velikostí. Ideální i pro psy s nižší aktivitou a nadváhou.

Velkou výhodou super prémiových krmiv oproti prémiovým krmivům jsou menší krmné dávky a bohatost vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Super prémiové granule pro psy Duck & Rice obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů.

Díky použití vysoce kvalitního kachního masa z volných chovů a rýže z rýžových plantáží dosahuje toto superprémiové krmivo vysokou stravitelnost.

Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, posiluje stěny cévního systému a zabraňuje kývání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který má příznivý účinek na zrak a potenciál a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zmírnit stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.

Granule Bardog vynikají nejen svou kvalitou, ale také chutností, takže jsou vhodné i pro mlsné psy. Po otevření pytle ucítíte lákavou vůni pečeného kuřete, čímž se pro psy stává Bardog neodolatelným krmivem.

Granule nemají na povrchu mastný povlak, jako u granulí kde se tuk dodává nástřikem na granule a to zamezuje žloutnutí granulí. Velikost granulí je 10 – 15 mm.

Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.

Se svojí unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.

Složení: sušené kachní maso min. 28%, rýže, nabobtnalá kukuřice, červená řepa, drůbeží tuk (přírodní čekanka) minerální látky a vitamíny, antioxidanty, tokoferoly - přírodní vitamin E, cholinchlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzované korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. Pravé omega 3 z norského lososa.

Nutriční složení: proteiny 24 %, tuky 12 %, vláknina 3,0 %, popel 6,7 %, vlhkost 8,0 %, vápník 1,25 %, fosfor 0,95 %, magnesium 0,1 %, vitamín C 100 mg , vitamin E 200 mg, vitamin A 17000 IU, vitamin D3 1700 IU

Váha psa Denní dávka (g)
25 - 30 kg 260 - 300
30 - 40 kg 300 - 370
40 - 50 kg 370 - 435
50 - 60 kg 435 - 500
60 - 70 kg 500 - 560
70 - 80 kg 560 - 615

Dávkování je orientační.

VS100704

Parametry

Druh masa
Kachní
Typ krmiva
Super prémiové