Super prémiové granule Bardog Top Lamb 60 24/08 (za studena listované)

Bardog Top Lamb 60 24/08

Krmivo Top Lamb 60 je vyrobeno podle nejnovějších poznatků vědy a výživy pro správné stravování psů. Krmivo dosahuje perfektních nutričních hodnot a obsahuje jeden druh masa – jehněčí. Ideální pro psy s nadváhou, starší psy a pro psy trpící potravinovou alergií na jiné druhy masa.


51,92 €

Balení: 15 kg
Počet
Dostupnost: Skladem

Bezpečná platba kartou
Vaše platební údaje jsou zpracovány bezpečně. Neuchováváme podrobnosti o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Sleva pro registrované zákazníky Sleva pro věrné zákazníky

Granule lisované za studena - 60% masa

Krmivo Top Lamb 60 je vyrobeno podle nejnovějších poznatků vědy a výživy pro správné stravování psů. Suroviny jsou zachovány bez technologických úprav a to v přírodním stavu lisovány za studena. Díky tomu dosahují vysoké stravitelnosti a minimálně zatěžují trávicí systém. Tyto lisované granule jsou velmi dobře stravitelné a obsahují nejméně 60% sušeného jehněčího masa. Krmivo dosahuje perfektních nutričních hodnot, ideální pro psy s nadváhou, starší psy a pro psy trpící potravinovou alergií na jiné druhy masa.

Krmná dávka je díky vysoké stravitelnosti daleko nižší, než u extrudovaných krmiv, takže granule nepřetěžují trávicí ústrojí.

Díky nižšímu procentu tuku jsou vhodné při dietách a u psů se sklony k tloustnutí.

Super prémiové granule pro psy Top Lamb obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů.

Krmivo obsahuje mletou hnědou rýži, bramborové vločky a rýžové klíčky, které poskytují výbornou výživovou hodnotu. Olivový olej je výborný zdroj mastných kyselin a řady vitamínů a antioxidantů. Lístky zeleného čaje obsahují také řadu antioxidantů a jsou výbornou prevencí proti revmatické artritidě.

Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, posiluje stěny cévního systému a zabraňuje kývání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který má příznivý účinek na zrak a potenciál a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zmírnit stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.

Lisované granule Bardog si zachovávají většinu živin, ale také typickou chuť a vůni, čímž jsou žádoucí i pro mlsné psy. U lisovaných granul nedochází k bobtnání v žaludku a díky menším krmným dávkám nehrozí torze žaludku.

Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.

Se svojí unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.

Složení: masový podíl 60% jehněčího masa, kachní tuk jako pojivo 3%, hnědá mletá rýže 18%, bramborové vločky, rýžové klíčky, olivový olej, červená řepa, rajče, mrkev a petržel, zelený čaj, minerály a vitamíny, letin 0 5%, L-karnitin který stimuluje metabolismus tuků, inulin, taurin, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, probiotika. Pravý lososový olej omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. FOS.

Nutriční složení: proteiny 24%, tuky 8%, vláknina 2%, popel 6%, vlhkost 8%, vápník 1,8%, fosfor 1,2%, jód 1,6%, sodík 0,3%, hořčík 0,12%, železo 210 mg, měď 5 mg, vitamín C 160 mg , vitamin E 200 mg, vitamin A 18000 IU, vitamin D3 1800 IU, vitamin B 16,5 mg

Energetická hodnota 3315 kcal/kg

Váha psa Denní dávka (g)
1 - 5 kg 30 - 105
5 - 10 kg 105 - 175
10 - 20 kg 175 - 295
20 - 40 kg 295 - 465
40 - 60 kg 465 - 590
nad 65 kg 11 g/kg tělesné hmotnosti

Dávkování je orientační.

VS100685

Parametry

Druh masa
Jehněčí
Typ krmiva
Super prémiové (za studena lisované)